top of page

sob., 30 mar

|

Chrzanów

Marcowe Psie Przedszkole w Psami Swoi

Zajęcia motywacyjno-socjalizacyjne dla psich maluchów odbywające się w małych grupach na terenie Chrzanowa

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Marcowe Psie Przedszkole w Psami Swoi
Marcowe Psie Przedszkole w Psami Swoi

Czas i lokalizacja

30 mar 2024, 11:00 – 12:00

Chrzanów, Chrzanów, Polska

O wydarzeniu

Jeśli niebawem planujesz adopcję lub kupno psiego malucha to słusznym podejściem jest zadbanie o jego dobry start w nowym domu oraz odpowiednią socjalizację ze światem, w jakim wylądował :)

Zajęcia Psiego Przedszkola służą właśnie temu - mają  na celu przygotowanie Psiaka do późniejszego szkolenia z zakresu posłuszeństwa. Uczą zarówno Szczeniaka, jak i jego opiekuna poznawania i  odkrywania siebie nawzajem oraz budowania prawidłowej relacji,  odpowiedniej zabawy, kontaktu oraz motywacji do pracy.

To również nauka komunikacji  wewnątrzgatunkowej, gdzie Psiaki uczą się od siebie prawidłowych  reakcji, psiej rozmowy i wyciągania wniosków ze swoich psich decyzji.

Psie Przedszkole to 6 spotkań trwających 45 minut.

Do zajęć będą nam potrzebne: - pozytywne nastawienie do pracy z Psem :) - pyszne, różne i drobne smakołyki w dużej ilości,  - saszetka treningowa (najlepiej zapinana na biodrach) - miseczka i woda dla Psa -szelki typu guard i smycz przepinana z możliwością regulacji (całkowita długość ok. 2m) - dwie,  identyczne i nieznane Szczeniakowi zabawki, którymi można się wspólnie z nim przeciągać

Inwestycja: 660zł Ilość miejsc: Max 6 par Opiekun - Szczeniak Zapisy pod nr tel: 508 249 885

Do zobaczenia!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page