top of page
psie_lapki_bg.webp

O mnie

Kasia_o_mnie.jpg

P'siema!


Nazywam się Katarzyna Nowicka. Prywatnie jestem opiekunką dwóch, zupełnie różnych, ale równie fascynujących Suczek - Nangi, prawdopodobniej której marzeniem jest mieć swojego Kota oraz Madhu, która prawdopodobnie ma nadzieję, że jest wojowniczą Jestem trenerką szkolenia Psów, behawiorystką COAPE, terapeutką zachowań Psów oraz zoofizjoterapeutką i dogoterapeutką. 

Moją pasją dzielę się ze wszystkimi opiekunami czworonogów, którzy chcą aby obecność Psa w domu była wielką przyjemnością dla wszystkich, zarówno dwu, jak i czworonożnych domowników. 

Ukończyłam kurs trenerski oraz warsztat pracy behawiorysty w krakowskim Canidzie, dogoterpię w katowickiej szkole Prestor oraz zoofizjoterapię w Silva Lupus w Gdańsku. 


Regularnie i ciągle się szkolę. Jestem uczestnikiem konferencji, seminariów i warsztatów prowadzonych przez etologów i behawiorystów z całego świata, którzy mnie inspirują (Ray Coppinger, Alexa Capra, Marina Garfagnoli, Claudia Fugazza, Marta Gasci, Adam Miklosi, Julienne Kaminsky). 

 

Szczególnie bliska mojemu sercu jest tematyka komunikacji Psa zarówno z człowiekiem, jak i w obrębie swojego gatunku. Dostrzegam również dużą potrzebę pracy z Psami w obrębie pomocy im radzenia sobie ze swoimi emocjami, lękami czy frustracjami.

psy_paralax.jpg

o PSAMI SWOI