top of page
psie_lapki_bg.webp

oferta

Image by Erik-Jan Leusink

Konsultacje behawioralne

to wizyta behawiorysty w Kocim domu w celu zdiagnozowaniu problemu, z którym zmaga się Kot i jego Opiekun.

Bieg psa

INDYWIDUALNY PROGRAM SZKOLENIOWY NA POZIOMIE ZAAWANSOWANYM

Ma ona na celu ustalenie i sprecyzowanie problemu behawioralnego prezentowanego przez Psa oraz określenie planu działania, aby z nim pracować, a tym samym pomóc Psu w sytuacji dla niego trudnej.

Image by Jonas Vincent

Konsultacje behawioralne

Jak przebiega konsultacja behawioralna?

 1. Rozmowa telefoniczna: krótki wywiad, dotyczący problemu, z którym zmaga się Opiekun
   

 2. Konsultacja behawioralna w domu Opiekuna – to spotkanie, trwające około 1,5-2 godzin w przypadku kociego jedynaka, 2-2,5 godziny w domu wielokocim. Na spotkaniu powinni być obecni wszyscy domownicy.
  Podczas konsultacji behawiorysta zaznajamia się ze środowiskiem kota, jego zwyczajami, w celu dokładnego określenia źródła problemu.
  Przed konsultacją zaleca się wykonanie badania krwi i moczu kota, ponieważ wiele problemów behawioralnych związana jest ze stanem zdrowia zwierzęcia.

   

 3. Opinia behawioralna i zalecenia dla Opiekuna – w ciągu 3 dni roboczych Opiekun otrzymuje wiadomość e-mail, zawierającą plan terapeutyczny dla kota oraz zalecenia do stosowania na co dzień.
   

 4. Wizyta pozaleceniowa – spotkanie w domu Opiekuna, po około 4 tygodniach, w celu omówienia rezultatów pracy, wprowadzonych zmian środowiskowych oraz zmian w zachowaniu zwierzęcia lub też gdy Opiekun potrzebuje dodatkowego wsparcia.

Felinoterapia

Forma terapii dzieci, osób starszych i/lub niepełnosprawnych, w znaczący sposób poprawiająca ich funkcjonowanie w życiu codziennym.